0
Subota 17.03.2018.
17:47

Milivojević pogodio sa "kreča" za beg Palasa iz zone ispadanja (VIDEO)

Posle četiri uzastopna poraza u Premijer ligi - pobeda Kristala Palasa u pravi čas, u direktnom dvoboju za opstanak. Ekipa iz Londona osvojila je velika tri boda na gostovanju Hadersfildu - 2:0 u 31. kolu šampionata Engleske i pobegla iz zone ispadanja.

Tanjug/AP
Luka Milivojević pogodio ove sezone šest od sedam jedanaestaraca

Drugi pogodak za goste sa Selherst parka postigao je srpski reprezentativac Luka Milivojević, koji je bio uspešan sa bele tačke u 67. minutu. Bio je to osmi pogodak našeg reprezentativca, a čak šesti iz penala u ovoj sezoni Premijer lige.

Jednom je bio neuspešan i to poslednjeg dana 2017. godine kada je u poslednjim trenucima susreta promašio najstrožu kaznu protiv lidera Mančester Sitija (meč završen bez golova).

U ostalim mečevima, Everton je slavio u Stouku, a oba gola za "karamele" delo je Turčina Tosuna, nekadašnjeg napadača Bešiktaša. VBA je već ispao posle novog poraza u Bornmutu,  agol odluke za domaćina postigao je Stanislas minut pre kraja.

Rezultati 31. kola: Stouk - Everton 1:2 (Čupo Moting 77 - Tosun 69, 84), Bornmut - VBA 2:1 (Ibe 77, Stanislas 89 - Rodrigez 48), Hadersfild - Kristal Palas 0:2 (Tomkins 23, Milivojević 67 penal).