0
Ponedeljak 02.01.2012.
18:06 >> 20:30h

Gosti se častili, Lampard spasao Čelsi

Na uvodnim mečevima 20. kola engleske Premijer lige Čelsi je kao gost savladao Vulverhempton sa 1:2 golom Lamparda u poslednjem minutu, a i na preostale tri današnje utakmice sve bodove su odneli gosti.

Fudbaleri Čelsija uspeli su kao gosti u poslednjem minutu regularnog toka utakmice, da slave protiv Vulverhemptona rezultatom 1:2.

Iako su gosti poveli preko Ramiresa početkom drugog poluvremena, Vord je u 84. minutu poravnao rezultat na 1:1, da bi samo minut pre isteka regularnog toka vremena Frenk Lampard postigao gol vredan tri boda.

Istim rezultatom je i Stouk slavio na ''Ivud Parku'' protiv Blekburna, koji nije uspeo da ponovi partiju sa "Old Traforda". Gosti su u prvom poluvremenu stekli dva gola prednosti preko Pitera Krauča, a počasni gol za domaće postigao je Gudvili, koji je u 60. minutu zamenio Radoslava Petrovića.

I Norič je slavio u gostima, i to protiv KPR-a, a najubedljiviji je bio Svonsi, koji je neprijatno iznenadio Aston Vilu, golovima Dajera i Ratlidža.

Bobi Zamora

Jedinu pobedu kao domaćin ostvario je Fulam koji je u samom finišu meča pobedio Arsenal sa 2:1. "Tobdžije" su vodile od prvog poluvremena golom Košćelnija u 21. minutu, ali se totalni preokret dogodio isključenjem Đurua (drugi žuti) u 78. minutu pa je Arsenal ostao sa igračem manje.

To su u potpunosti iskoristili domaćini. Sidvel je u 85. minutu poravnao rezultat, a Bobi Zamora je u 90. postigao pobedonosni gol.