1
Nedelja 03.04.2011.
21:20

Đukić debitovao pobedom na klupi Erkulesa

Fudbaleri Erkulesa pobedili su u gostima ekipu Sosijedada rezultatom 3:1 u meču 30. kola španske Primere.

Prvo, pa muško - Miroslav Đukić

Golove za goste dali su Portiljo u 70. i Drente u 84. i 90. minutu. Jedini strelac za domaći tim bio je Ifran u 90. minutu.

Na klupi Erkulesa po prvi put u Primere sedeo je srpski stručnjak Miroslav Đukić. Trijumfom na ''Anoeti'' protiv Sosijedada njegova ekipa je najavila preporod u borbi za opstanak. Dva gola postigao Rojston Drente koga je srpski stručnjak pre par dana umalo udaljio iz ekipe, što je očigledno dalo rezultata.

Fudbaleri Atletika pobedili su u gostima ekipu Osasune rezultatom 3:2. Sva tri gola za goste dao je Kosta u 39, 61. i 63. minutu. Strelci za domaći tim bili su Sola u 31. i Nekunam u 80. minutu sa penala.

Deportivo je na svom terenu nadigrao Majorku 2:1, dok je Rasing u Barseloni bio bolji od Espanjola 2:1. Levante je na svom terenu pobedio Malagu 3:1.

Valensija je u subotu savladala Hetafe 4:2, dok je Barselona u gostima bila bolja od Viljareala. Hihon je priredio iznenađenje jer je u Madridu savladao Real sa 1:0.

Prvo mesto na tabeli drži Barselona sa 81 bodom, dok je Real drugi sa 73.